HAKKIMIZDA

World Tercüme

1994 yılında kurulan World Tercüme Merkezi ulusal ve uluslararası müşterilerimize çeşitli dillerde tercüme ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Uzman tercümanlarımız ve modern teknolojiler sayesinde siz değerli müşterilerimize kaliteli,doğru ve kullanılabilir ürünler ve çözümler sunmaktayız.

Bugüne kadar, Tersanecilik , Gemi Yapım Sözleşmeleri ,Fuar Organizasyonu Stant Rezervasyonu ,Makine Mühendisliği, Hidrolik-Pnömatik, Otomotiv, Otomasyon, Mekatronik, Enerji, Tarım, Gıda, Bankacılık, Denizcilik, Telekomünikasyon, Yazılım ve Bilgisayar, Kimya, Tıp, Ekonomi, Hukuk, Tekstil, Kalite Güvence ve Kalite Yönetim Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Muhasebe, Ticaret, İnşaat Mühendisliği, Haritacılık ve Kadastro ile Sosyal Bilimler konularında ve çok sayıda tercüme-danışma projelerini başarıyla gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

Hedefimiz, tercüme – danışma sektöründe yarattığımız kalite ve güveni her geçen gün daha da arttırmak; müşterilerimize, gelişen teknolojiye uygun kusursuz hizmet vermektir.Bünyesinde 20 dilde çeviri yapabilen , dil edebiyat ve mütercim tercümanlık mezunu yerli – yabancı, doktor, mühendis, hukukçu ve ekonomist çevirmenler barındırmaktadır.

World Tercüme İstanbul’da yerleşik, alanında profesyonel olan bir kadronun sürüklediği bir şirkettir. Kuruluş amacı elbette ticari kaygılar içermekle birlikte temelde kurumsal müşterilerinin çözüm ortağı olmak şeklinde özetlenebilir. Müşterimize hizmet verirken World Tercüme personeli olarak kendimizi müşterimizin bir çalışanı gibi görürüz. Kalite anlayışımızı toplam kalite yönetimi gibi modernizmin mekanik terimlerine sıkıştırmadık Türk kültürünün özünde kalite zaten vardı.

Vizyonumuz

İşletmelerin kurumsal kalitelerini geliştirmeleri yolunda karşılaştıkları her türlü sorunlarına çözüm ve sürekli destek bulabilecekleri, ticari endişeyi ön planda tutmayan, güvenilir bir kuruluş dendiğinde akla gelen ilk danışmanlık ve Tercüme firması olmak.

Misyonumuz

Kurumsal çözümler sunulmasında; üst düzey teknoloji, birikim ve deneyim ile donatılmış metodolojileri kullanarak yaratıcı ve profesyonel kadrolarla kurumsal müşterilerimize ihtiyaç duydukları hizmetleri ticari bir ilişki mantığı içerisinde değil karşılıksız dostane bir anlayış çerçevesinde sunmak.

Merkez Ofis

  • World Tercüme Hizmetleri
  • Pazartesi - Cuma (09:00 - 18:00)
  • Aydıntepe Mah. Tersane Sok. 2/B Özçelik İş Merk. Kat :3 D:16 İçmeler / Tuzla

Kartal Adliye Ofis

  • World Tercüme Hizmetleri
  • Pazartesi - Cuma (09:00 - 18:00)
  • Mustafa Kemal d. Ayyıldız iş Merkezi Kat:2 No:76 Kartal / İstanbul